Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na 4. kole krajského přeboru v Kolíně dominovali naši žáci.

V pátek 26.8.2016 jsme v Kolíně uspořádali poslední 4. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva. Naši žáci do něj nastupovali po třech předchozích vítězstvích jako již téměř jistí přeborníci. Nicméně i přesto dokázali opět deklasovat všechny své soupeře a to propastným ze všech 4 kol největším rozdílem 123,5 bodů.

Velmi dobře se představili dva nováčci v naší tréninkové skupině Honza Vilím a Ondra Bím (oba 60m + dálka + štafeta 4x300m). Kvalitní výkony předvedli Tedaáš Krakuvčík 800 m (2:09,31), Tomáš Konvalina 100 m př. (15,56 s), Marek Řehák 150 m (18,17 s), Standa Bělka výška (169 cm). Ale i ostatní bojovali na domácí půdě velmi vehementně a sbírali drahocenné bodíky pro náš tým, který si nakonec poprávu odnášel zlaté medaile.

V soutěži děvčat šlo doslova o dramatickou bitvu mezi Kladnem, Kolínem a Starou Boleslaví, přičemž pouze dva týmy se nakonec mohly radovat. Nakonec to byla děvčata z Kladna, která slavila titul krajských přebornic a naše dívky se radovaly ze stříbrných medailí a postupu do Mistrovství Čech, kam doprovodí i naše chlapce. Z děvčat naší tréninkové skupiny se představily Jana Šafránková 60 m (8,55 s) a 150 m (21,13 s) a Adéla Mrkvičková  výška (135 cm).

Gratuluji všem k postupu do Mistrovství Čech!

zaci.jpg