Jdi na obsah Jdi na menu
 


Boj na domácí půdě o setrvání družstva mužů v 1. lize.

V sobotu 1.7.2017 se na domácím stadionu v Kolíně uskutečnilo 3. kolo 1.ligy mužů, v níž má své družstvo i náš oddíl.  V sestavě našeho týmu se objevili i moji svěřenci.

Na 100 m nastoupil Marek Řehák, který svým časem v rozběhu 11,45 s postoupil do B finále, které vyhrál  za 11,32 s a pro družstvo bral 4 bodíky.  Dále Marek nastoupil v naší Áčkové štafetě 4x100 m, která obsadila 6. místo a ve štafetě 4x400 m, v níž zaběhl 57,4 s, se umístil na 10. příčce.

rehak.jpg

Na 100 m si nový osobák zaběhl Honza Bouma 11,77 s, který se potom v A štafetě 4x100 m podílel na zisku 6. příčky.

bouma.jpg

Tadeáš Krakuvčík nastoupil k závodu na 400 m a opět zde panovala neskutečně tvrdá konkurence, v níž se Teddy nedovedl prodrat do 10 bodujících umístění (52,47 s). Ve štafetách byl ale Tadeáš velmi platný, když se v Áčku 4x400 m podílel na zisku 6. místa (mezičas 53,8 s).

krakuvcik.jpg

Ve skoku vysokém bojoval Tomáš Puczek. Po zdolaných 186 cm byla na stojanech naměřena další postupná hodnota 191 cm, kterou se Tomáš pokouší zdolat už neskutečně dlouho a dnes k tomu nebylo vůbec daleko. Nakonec ale ve třetím nejnadějnějším pokusu laťka spadla a Tomáš obsadil 7. místo.

puczek.jpg

Jindra Semotam si v tyčce skočil 390 cm a na další výšce 410 cm jsem jenom trnul, neboť Jindrův pád nevypadal příliš bezpečně. Soutěž jsme samozřejmě ukončili a doufali, že vyšetření v nemocnici neodhalí žádné vnitřní zranění. Dnešní zprávy hovoří již pozitivně, tak doufejme, že se Jindra nezalekne a bude v tyčce pokračovat.

semotam.jpg

Pro Robina Martinka, který zahájil svoji první disciplínu v dálkařském sektoru, se tento závod nevyvíjel příliš dobře. Nedovedl se porovnat s velkými nárazy větru a třikrát přešlápl. Poté nastoupil ještě v trojskoku, kde to již bylo podstatně lepší, když zapsal 13,10 m jen 5 cm od svého osobáku a umístil se na celkovém 6. místě. Robin si na závěr ještě střihl štafetu 4x400 m a zaběhl velmi kvalitní mezičas 54,6 s.

martinek.jpg

Posledním z naší skupiny byl Dan Bezucha, který v rozběhu na 100 m předvedl 11,95 s, což na finále nestačilo. Ve štafetách se ale Dan vyšťavil a na 4x400 m zabodoval s naším Béčkem na 10. místě. Mezičas 54,6 s ho pro příště jistě nominuje do sestavy Áčka.

bezucha.jpg