Při Kolínských sportovních dnech 9 osobáků a 8 medailí. Nejúspěšnější Zákora a Šedivý.

V pondělí 4.6.2018 jsme na domácím stadionu pořádali již tradiční atletické závody v rámci Kolínských sportovních dnů. Na nich se představila také početná skupina borců z naší tréninkové skupiny. Velkou radost mi udělali kluci v kategorii 8.-9.tříd, když do osmičlenného finálového závodu zaklekli celkem 4 kluci z naší tréninkové skupiny!

Nejúspěšnějším byl Tadeáš Zákora, který si vylepšil osobák na 60 m (7,48 s) i v kouli, kde ho výrazně posunul na 13,82 m. Zde bral zlato a za sprint stříbro.

Pepa Šedivý si odnesl taktéž dvě medaile. Bronz v dálce za 564 cm a stříbro ve sprintu na 60 m (7,60 s) a nový osobák.

Zlatou medaili si na šedesátce mezi mladšími žáky 6.-7.tříd vybojoval v novém osobáku Vítek Vinduška za čas 7,88 s.

Stejný triumf v kategorii starších žáků 8.-9.tř. zaznamenal také Zdenda Křeček, když také zaběhl osobák (7,37 s).

Bramborovou medaili, ale s výrazným osobním rekordem vybojoval na 60 m také Honza Brát (7,65 s).

Medaili bral také Lukáš Pošík, který si v dálce skočil nový PB 542 cm, což znamenalo celkové 3. místo.

Osobní rekord se povedlo ve stejné disciplíně skočit také Kubovi Douděrovi (534 cm).