Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oddílové rekordy - muži

Na této stránce uvádím rekordy atletického oddílu Kolín. Žlutě podbarveny jsou ty rekordy, kterých dosáhli mí svěřenci. Modře podbarveny jsou rekordy, kterých dosáhli mí bývalí svěřenci.

Muži

Mistrovské discipliny:

100m :          Hampl Š.          10,47        17    (99)

200m :          Hampl Š.          21,20        18          (99)

400m :          Baláček Z.        48,50        13    (93)

800m :          Gruml V.         1:51,1        86    (67)

1500m :         Pichl Z.         3:49,7        02    (83)

5000m :         Košilka O.      14:42,6        60    (25)

10000m :        Košilka O.      31:22,8        60    (25)

půlmaraton :    Janoušek M.   1:09:53,0        13    (91)

maraton :       Štrup J.      2:23:17,0        75    (51)

110m př. :      Peňáz Petr        14,23        11    (91)

400m př. :      Kunt J.           53,55        16    (95)

3000m př. :     Hejduk Z.       9:04,69        07    (89)

4x100m :        Jíra S. (00), Řehák M. (01), Moravec A. (98),Hampl Š. (99),                                    42,24        17

4x200m :        Jíra S. (00), Krakuvčík T. (01), Holub D. (01), Řehák M. (01)

                                1:31,31        17

4x400m :        Marek M. (77),  Holata J. (82), Kubiš P. (77), Pichl Z. (83)      

                                3:23,56        01

dálka :         Coubal M.           758        98    (73)

výška :         Dalecký M.          216        15    (94)

trojskok :      Coubal M.         15,65        98    (73)

tyč :           Kořínek T.          451        08    (91)

koule :         Bukáček J.        15,23        06    (84)

disk :          Kouba E.          50,30        63    (41)

oštěp :         Peňáz P.          71,95        07    (88)

kladivo :       Peňáz P.          51,94        14    (69)

desetiboj :     Coubal J.          6208        04    (78)

                (11,8-671-10,20-183-54,0-15,2-31,83-390-46,84-4:52,4)

20km chůze :    Sekera M.     1:38:04,0        61    (38)

50km chůze :    Zajíc J.      4:50:28,0        13    (89)

 

Doplňkové discipliny :

60m :           Hampl Š.           6,72        18    (99)

150m :          Hampl Š.          16,28        17    (99)

300m :          Hampl Š.          35,47        17    (99)

500m :          Skřivánek F.     1:04,0        64    (44)

600m :          Gruml V.         1:20,3        85    (67)

1000m :         Gruml V.        2:27,00        86    (67)

míle :          Škvor V.        4:15,04        06    (75)

2000m :         Petr S.          5:20,8        63    (44)

3000m :         Petr S.          8:16,4        65    (44)

20km :          Pechánek D.   1:09:00,0        52    (22)

25km :          Pechánek D.   1:26:45,4        52    (22)

30km :          Pechánek D.   1:48:51,0        51    (22)

hodinovka :     Pechánek D.       17423        52    (22)

100km :         Miler V.      7:19:11,0        94    (62)

60m př.:        Peňáz P.           7,93        12    (91)

200m př. :      Karger A.          24,7        65    (43)

1500m př. :     Petr S.          4:29,3        62    (44)

2000m př.:      Fořt M.         5:58,93        06    (89)

4x800m :        Vítek K .(47), Richter J. (48), Stráník F. (48),

                Petrlík J. (48)      

                                 8:32,4        65

4x1500m :       Ulihrach B. (42), Kedršt L. (42), Kodym L. (38),

                Ebert J. (44)       

                                16:56,7        65

3x1000m :       Vrba F. (59), Šedina R. (61), Moravec J. (52)

                                                  7:54,6        79                                

8-4-2-100m:     Moravec J. (52), Pilát L. (58), Dlouhý O. (61),

                Drahňovský M. (60)    

                                 3:21,1        78

4-3-2-100m:     Hegyes J. (46), Bohman L. (46), Pavlovský A. (47),

                Válka P. (47)       

                                 2:02,2        64

granát 350g :   Piro J.           73,50        64    (49)

sprint. 3boj:   Hampl Š.          2813 b.      17    (99)

                                                                (6,80 – 10,64 –21,67)

klasický 5boj:  Čebiš J.        3070 b.        65    (46)

                                (dálka-oštěp-200m-disk-1500m)              

                                                                (591-46,52-24,1-37,40-4:38,3)

3km ch dráha:   Sekera M.       13:56,4        60    (38)

10km ch dráha:  Sekera M.       49:15,0        60    (38)  

20km ch dráha:  Kosík S.      2:00:17,4        64    (42)

2hod. ch dráha: Kosík S.         20966m        64    (42)

 

Muži 20-22 let

Mistrovské discipliny:

100m :          Slabý J.          11,16        92    (72)

200m :          Slabý J.          22,21        92    (72)

400m :          Baláček Z.        48,50        13    (93)

800m :          Skřivánek F.     1:52,1        64    (44)

1500m :         Pichl Z.        3:52,82        03    (83)

5000m :         Ebert J.        14:59,4        65    (44)

10000m :        Janoušek M.    32:10,10        13    (91) 

půlmaraton :    Janoušek M.     1:09:53        13    (91)

maraton :       neustaven     

110m př. :      Peňáz P.          14,23        11    (91)

400m př. :      Kunt J.           54,15        16    (95)

3000m př. :     Hejduk Z.       9:32,13        10    (89)

4x100m :        Pecha J. (62), Káninský M. (60), Pilát L. (58), Slanař I. (61)

                                   44,5        80  

4x400m :        Barák M. (78), Kubiš P. (77), Slabý M. (75), Radikovský M. (74)

                                3:35,09        96

dálka :         Robovský J.         744        02    (82)

výška :         Dalecký M.          215        15    (94)

trojskok :      Slanař I.         15,14        81    (61)

tyč :           Kořínek T.          442        13    (91)

koule :         Bukáček J.        15,23        06    (84)

disk :          Kouba E.          50,30        63    (41)

oštěp :         Peňáz P.          69,38        10    (88)

kladivo :       Novotný M.        49,10        14    (93)

desetiboj :     Řepa M.            6177        90    (78)

                (12,05-630-11,72-188-54,02-16,17-36,68-365-51,70-5:08,23)

20km chůze :    Sekera M.     1:38:57,1        60    (38)

50km chůze :    neustaveno  

 

Doplňkové discipliny :

60m :           Král M.            7,23        11    (90)

150m :          Král M.           17,68 h      10    (90)

300m :          Pilát L.           36,6        79    (58) 

500m :          Skřivánek F.     1:04,0        64    (44)

600m :          Skřivánek F.     1:21,5        64    (44)

1000m :         Ulihrach B.      2:28,5        64    (42)

míle :          Ulihrach B.      4:23,2        64    (42)

2000m :         Petr S.          5:20,8        65    (44)  

3000m :         Petr S.          8:16,4        65    (44)

60m př.:        Peňáz Petr         7,93        12    (91)

200m př. :      Karger A.          24,7        65    (43)

sprint. 3boj:   Rajčinec Š.     2243 b.        84    (65)

                                (7,1-11,2-22,8)

klasický 5boj:  Pařík O.        2737 b.        03    (83)

                                (570-47,21-25,55-31,22-4:50,14)

3km ch dráha:   Sekera M.       13:56,4        60    (38)

5km ch dráha:   Sekera M        23:49,5        60    (38)

10km ch dráha:  Sekera M.       49:15,0        60    (38)

1hod. ch dráha: Tuček J.        10589,5        77    (56)

20km ch dráha:  Kosík S.      2:00:17,4        64    (42)

2hod. ch dráha: Kosík S.         20966m        64    (42)

 

Junioři

Mistrovské discipliny:

100m :             Hampl Š.          10,47        17    (99)

200m :             Hampl Š..          21,20       18    (99)

400m :             Hegyes J.          48,5        64    (46)

800m :             Gruml V.         1:51,1        86    (67)

1500m :            Pichl Z.         3:49,7        02    (83)

5000m :            Pichl Z.       15:12,84        02    (83)

10000m :           Huleš S.        35:43,2        85    (67)

110m př. :         Peňáz P.          14,36        09    (91)

400m př. :         Urlich M.         54,77        02    (83)

3000m př. :        Hejduk Z.       9:04,69        07    (89)

výška :            Dalecký M.          215        12    (94)

dálka :            Pražák V.           700        81    (63)

                   Robovský J.         700        01    (82)

trojskok :         Hanuš O.          15,64        07    (88)

tyč :              Kořínek T.          440        09    (91)

koule (6 kg) :     Krejča P.         16,39        12    (93)

disk (1,75 kg) :   Svoboda M.        49,33        16    (97)

oštěp (800 gr) :   Peňáz P.          71,95        07    (88)

kladivo (6 kg):    Urban J.          56,13        59    (40)

desetiboj (M) :    Řepa M.            5860        87    (68)

               (12,10-617-11,69-188-55,29-16,64-31,44-360-45,24-5:00,26)

desetiboj (J) :    Krejča P.          6597        12    (93)

                   (12,15-596-14,30-190-53,31-16,79-42,73-360-65,85-4:59,27)

sedmiboj (J-hala): Urlich M.          4403        02    (84)

                   (7,47-620-10,06-176-8,63-290-2:46,17)   

10000m chůze :     Kosík S.        53:58,0        60    (42)

4x100m :        Jíra S. (00), Řehák M. (01), Moravec A. (98), Hampl Š. (99),                                    42,24        17

4x400m :           Weihrauch J. (94), Krejča P. (93), Kunt J. (95), Baláček Z. (93)

                                   3:25,78        12

 

Doplňkové discipliny :

60m :              Hampl Š.           6,72        18    (99)

150m :             Hampl Š.          16,28        17    (99)

300m :              Hampl Š.          35,47       17    (99)

500m :             Skřivánek F.     1:04,6        63    (44)

600m :             Gruml V.         1:20,3        85    (67)

1000m :            Gruml V.        2:27,00        86    (67)

míle :             Pichl Z.        4:19,75        01    (83)

2000m :            Petr S.          5:20,8        63    (44)

3000m :            Pichl Z.        8:43,87        01    (83)

hodinovka :        neustaven

3000m chůze :      Sekera M.       14:12,4        57    (38)

5000m chůze :      Kosík S.        26:35,0        61    (42)

110m př.(106) :    Peňáz Petr        14,94        10    (91)

200m př. :         Karger A.          25,1        62    (43)

300m př. :         neustaven  

1500m př. :        Petr S.          4:29,3        62    (44)

2000m př. :        Fořt M.         5:58,93        87    (68)

4x200m :           Lonek J. (94), Kunt J. (82), Minařík T. (95), Fořt P. (95)         

                                  1:33,87 h       13

3x600m :           neustaven

4x800m :           neustaven

3x1000m :          neustaven

4x1500m :          neustaven

8-4-2-100m :       neustaven

4-3-2-100m :       neustaven

koule (7,25 kg) :  Hagara M.         14,66        78    (59)

disk (2 kg) :      Hagara M.         44,28        78    (59)

kladivo (7,25kg):  Trnka V.          49,16        66    (47)

granát  :          Bunc V.           73,00        65    (47)

sprinterský 3boj:  Bohman L.          2592        65    (46)

                               (6,8 - 10,7 - 22,1)

klasický 5boj :    Čebiš J.           3070        65    (46)

                               (dálka-oštěp-200m-disk-1500m)                

                               (591-46,52-24,1-37,40-4:38,3)

 

Dorostenci

Mistrovské discipliny:

100m :            Hampl Š.          10,63        16    (99)

200m :            Hampl Š.          21,72        16    (99)

400m :            Hegyes J.          50,4        63    (46)

800m :            Gruml V.        1:55,10        84    (67)

1500m :           Pichl Z.        3:59,33        00    (83)

3000m :           Pichl Z.        8:41,78        00    (83)

110m př. (91):    Peňáz P.          14,21        08    (91)  

300m př. (84) :   Krakuvčík T.      39,75        18    (01)

2000m př.:        Hejduk Z.       6:01,42        06    (89)

4x100m :          Čapek M. (00), Holub D. (01), Hampl Š. (99), Moravec A. (98)                

                                    43,03        15

4x200m :        Jíra S. (00), Krakuvčík T. (01), Holub D. (01), Řehák M. (01)

                                1:31,31        17

4x400m :          Holata J. (82), Pichl Z. (83), Talich P. (83), Robovský J. (82)  

                                                                    3:37,99        99

výška :           Dalecký M.          209        11    (94)  

dálka :           Bubeník L.          713        74    (57)

trojskok :        Bubeník L.        15,00        74    (57)

tyč :             Kořínek T.          451        08    (91)

koule (5 kg) :    Štela J.          16,53        77    (61)

disk (1,5kg) :    Svoboda M.        52,06        14    (97)

oštěp (700g) :    Svoboda M.        43,87        13    (97)

kladivo (5kg) :   Balát J.          60,45        15    (98)

desetiboj :       Urlich M.          5844        01    (84)  

                 (11,6-621-10,90-148-52,4-14,7-29,42-290-35,88-4:45,5)

 

Doplňkové discipliny :

60m :             Hampl Š.           6,87        16    (99)

150m :            Hampl Š.          16,33        16    (99)

300m :            Nosek V.           36,9        72    (56)

500m :            Holata J.        1:07,5        99    (82)

600m :            Kaňkovský M.     1:30,0        88    (72)

1000m :           Gruml V.         2:33,5        84    (67)

míle :            Pichl J.         4:37,9        98    (82)

2000m :           Fořt M.          5:54,1        85    (68)

5000m :           Pichl J.        16:04,0        99    (82)

10000m :          Pichl J.       34:58,48        99    (82)

3000m chůze:      Šemík R.        15:34,6        79    (62)

5000m chůze:      Šemík R.        26:43,6        78    (62)

10000m chůze:     Šemík R.        53:49,5        79    (62)

1 hodina chůze:   Šemík R.         10455m        78    (62)

60m př. (91):     Peňáz P.           8,16        08    (91)

110m př. (100) :  Peňáz P.          15,45        07    (91)

110m př. (106):   Urlich M.         16,05        01    (84)

200m př. :        Polnický J.        26,9        64    (47)

400m př.:         Urlich M.         56,76        01    (84)

1500m př. :       Petr S.          4:43,0        61    (44)

3000m př. :       Hejduk Z.       9:33,15        06    (89)

4x800m :          neustaven

3x1000m :         Holata J. (82), Pichl J. (82), Pichl Z. (83)

                                   8:05,6        99

4x1500m :         neustaven

8-4-2-100m :      Kameník (47), Polnický J. (47), Bunc V. (47), Pavlovský A. (47)

                                   3:42,3        64

4-3-2-100m :      Palán M. (93), Baláček Z. (93), Dalecký M. (94), Lonek J. (94)                                                             2:20,24       09

disk (2kg) :      Gürtler K.        42,64        64    (47)

oštěp (600g) :    Pražák V.         65,52        79    (63)  

oštěp (800g) :    Ubry P.           64,92        82    (65)

granát 350g :     Piro J.           73,50        65    (49)

klasický pětiboj: Bunc V.            2939        64    (47)

                                 (dálka-oštěp-200m-disk-1500m)                 

                                                                  (622-40,22-23,7-31,06-4:40,7)

sprinterský 3boj: Hampl Š.           2502        15    (99)

                                                                  (7,00-11,03-23,20)

 

Starší žáci

Mistrovské discipliny:

60m :            Hampl Š.             6,97         14     (99)

150m :           Hampl Š.            16,74         14     (99)

300m :           Čapek M.            36,55         15     (00)

800m :           Gruml V.           2:00,9         82     (67)

1500m :          Pichl Z.         4:09,4 h         98     (83)

3000m chůze :    Šemík R.          16:44,0         77     (62)

5000m chůze:     Šemík R.          28:19,8         77     (62)

60m př. :        Holub D.             8,53         16     (01)

                                    Šedivý J.                                8,53                     18            (03)

100m př. (84) :  Peňáz P.            13,40         06     (91)

200m př. :       Šedivý J.           27,49         18     (03)

1500m př. :      Pichl Z.          4:37,73         98     (83)

výška :          Dalecký M.            191         09     (94)

                 Šanc Š.               191         15     (00)

dálka :          Peňáz P.              667         06     (91)

tyč :            Seifert D.            421         10     (95)

koule (4kg) :    Křemen J.           15,55         44     (29)

disk (1kg) :     Svoboda M.          52,08         12     (97)

oštěp (600g) :   Pražák V.           63,02         78     (63)

kladivo (4kg) :  Král D.             58,80         16     (01)

sedmiboj hala :  Holub D.             4204         16     (01)

devítiboj :      Kořínek T.           4899         06     (91)

                 (15,36-30,94-383-36,76-7,75-607-11,80-175-3:33,39)

4x60m :          Řehák M. (01), Krakuvčík T. (01), Fiala J. (01), Holub D. (01)

                                     27,16         16

4x300m :         Šmahel F. (01), Krakuvčík T. (01), Řehák M. (01), Holub D. (01)

                                   2:33,41         16

 

Doplňkové discipliny:

100m :           Hampl Š.            11,11         14     (99)

200m :           Hampl Š.            23,63         14     (99)

400m :           Čapek M.            52,66         15     (00)

500m :           Pichl Z.           1:10,8         98     (83)

600m :           Pichl Z.           1:29,8         98     (83)

1000m :          Pichl Z.           2:37,2         98     (82)

2000m :          Pichl J.           6:29,2         97     (82)

3000m :          Pichl J.           9:40,5         97     (82)

5000m chůze :    Šemík R.          28:19,8         77     (62)

4x100m :         Holata J. (82), Pichl Z. (83), Robovský J. (82), Huml M. (82)         

                                      48,5         97

3x300m :         Pichl Z. (83), Holata J. (82), Hamar M. (82)

                                    2:05,8         97

4x800m :         neustaven

3x1000m :        Pichl Z. (83), Pichl J. (82), Holata J. (82)

                                    8:42,4         97               

trojskok :       Bubeník L.          13,44         72     (57)

koule (5 kg) :   Rovenský R.         15,16         78     (63)

disk (1,5 kg) :  Štela J.            46,56         76     (61)

kladivo (5 kg) : Votruba A.          43,48         60     (45)

granát :         Kratochvíl J.       58,68         71     (56)

sprint. 3boj:    Forejt J.            1941         00     (85)

                        (7,60-12,12-24,69)

 

Mladší žáci

Mistrovské discipliny:

60m :           Holub D.              7,44      14    (01)

150m :          Holub D.             18,02      14    (01)

800m :          Pichl Z.            2:06,5      96    (83)

1500m :         Pichl Z.            4:33,6      96    (83)

60m přek. :     Holub D.              9,22      14    (01)

výška :         Barták O.              161      13    (00)

dálka :         Holub D.               619      14    (01)

koule (3kg) :   Malý L.              11,78      94    (81)

míček :         Moc F.               77,66      16    (03)

2000m chůze:    Cemper M.          13:37,4      93    (81)

pětiboj :       Holub D.              2713      14    (01)

                (9,22-48,58-7,65-575-2:27,38)

4x60m :         Šanc Š. (00), Semotam J. (00), Kraus J. (00), Holub D. (01)         

                                     30,82      13

 

Doplňkové discipliny:

50m :           Holub D..             6,57      14    (01)

300m:           Holub D.             40,56      14    (01)

600m:           Pichl Z.            1:30,4      96    (83)

1000m :         Pichl Z.            2:50,2      96    (83)

tyč :           Chlebík J.             310      04    (91)

disk (1 kg) :   Štela J.             34,26      74    (61)  

oštěp :         Kořínek T.           29,21      04    (91)

1000m chůze :   Novotný M.          6:02.0      92    (79)

3000m chůze :   Sotona P.          18:13,1      88    (75)