Termínová listina 2023
TERMÍNOVÁ LISTINA 2023
Termín | Název akce | Místo | Pro koho |
12.4. | Atletický čtyřboj ZŠ | Kolín | ZŠ Kolín |
28.4. | 1.kolo staršího žactva | Čáslav | 2008, 2009 |
29.4. | 1.kolo mládeže | Kladno | 2004 - 2007 |
30.4. | 1.kolo KPD mužů a žen | Kutná Hora | doplňkově kdokoliv |
1.5. | Polabské závody | Kolín | všichni |
6.5. | KP jednotlivců dorost - dospělí | Kladno | 2004 - 2007 |
7.5. | KP jednotlivců staršího žactva | Kolín | 2008, 2009 |
10.5. | Okresní kolo pohár rozhlasu | Kolín | ZŠ Kolín |
12.5. | 2.kolo staršího žactva | Kutná Hora | 2008, 2009 |
13.5. | 1. kolo I. ligy mužů a žen | Kolín | výběr pro ligu |
20.5. | Youth Athletics | Kolín | všichni |
21.5. | 2.kolo KPD mužů a žen | Český Brod | doplňkově kdokoliv |
23.5. | Memoriál Ludvíka Daňka | Turnov | výběr |
24.5. | Krajské kolo pohár rozhlasu | Kolín | ZŠ Kolín |
25.8. | 2. kolo I. ligy mužů a žen | Mladá Boleslav | výběr pro ligu |
5.6. | Memoriál Josefa Odložila | Praha | výběr |
5.6. | Kolínské sportovní dny ZŠ - atletika | Kolín | ZŠ Kolín |
10.6. | 2.kolo mládeže | Kolín | 2004 - 2007 |
13.6. | Kladno hází a Kladenské memoriály | Kladno | výběr |
16.6. | 3.kolo staršího žactva | Vlašim | 2008, 2009 |
17.-18.6. | MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze | Praha | 2004 - 2007 |
24.6. | Mezistátní utkání juniorů U20 | Trnava SVK | |
24.6. | 3. kolo I. ligy mužů a žen | Stará Boleslav | výběr pro ligu |
25.6. | 3.kolo KPD mužů a žen | Kolín | doplňkově kdokoliv |
27.6. | Zlatý mítink WACT - Zlatá tretra Ostrava | Ostrava | výběr |
1.-2.7. | MČR mužů a žen do 22 let na dráze | Ostrava | výběr |
11.7. | Velká cena Tábora | Tábor | výběr |
13.-16.7. | MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET | ESPOO | |
15.7. | Velká cena Nového Města nad Metují | Nové Město n. M. | |
25.-29.7. | EYOF | Maribor | |
29.-30.7. | MČR mužů a žen na dráze | Tábor | výběr |
7.-10.8. | MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ | Jeruzalém | |
19.8. | 4. kolo I. ligy mužů a žen | Jablonec nN | výběr pro ligu |
23.8. | Velká cena Kolína | Kolín | všichni |
25.8. | 4.kolo staršího žactva | Stará Boleslav | 2008, 2009 |
26.8. | 3.kolo mládeže | Vlašim | 2004 - 2007 |
2.9. | Baráž o I. ligu mužů a žen | ??? | výběr pro ligu |
2.9. | MČR družstev mužů a žen | Hodonín | výběr pro ligu |
3.9. | Finále A staršího žactva | Beroun | 2008, 2009 |
9.9. | M Čech družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň | Kolín dorost | 2004 - 2007 |
10.9. | 4.kolo KPD mužů a žen | Roztoky | doplňkově kdokoliv |
16.-17.9. | MČR žáků a žákyň na dráze | Břeclav | výběr 2008, 2009 |
23.9. | Mezistátní utkání žactva U16 | SVK | |
23.9. | MČR družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek | ??? | 2004 - 2007 |
30.9. | MČR družstev starších žáků a starších žákyň | ??? | 2008, 2009 |