Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oddílové rekordy

Na této stránce uvádím rekordy atletického oddílu Kolín. Žlutě podbarveny jsou ty rekordy, kterých dosáhli mí svěřenci. Modře podbarveny jsou rekordy, kterých dosáhli mí bývalí svěřenci.

Muži

Mistrovské discipliny:

100m :          Hampl Š.          10,47        17    (99)

200m :          Hampl Š.          21,40        17    (99)

400m :          Baláček Z.        48,50        13    (93)

800m :          Gruml V.         1:51,1        86    (67)

1500m :         Pichl Z.         3:49,7        02    (83)

5000m :         Košilka O.      14:42,6        60    (25)

10000m :        Košilka O.      31:22,8        60    (25)

půlmaraton :    Janoušek M.   1:09:53,0        13    (91)

maraton :       Štrup J.      2:23:17,0        75    (51)

110m př. :      Peňáz Petr        14,23        11    (91)

400m př. :      Kunt J.           53,55        16    (95)

3000m př. :     Hejduk Z.       9:04,69        07    (89)

4x100m :        Jíra S. (00), Řehák M. (01), Moravec A. (98),Hampl Š. (99),                                    42,24        17

4x200m :        Jíra S. (00), Krakuvčík T. (01), Holub D. (01), Řehák M. (01)

                                1:31,31        17

4x400m :        Marek M. (77),  Holata J. (82), Kubiš P. (77), Pichl Z. (83)      

                                3:23,56        01

dálka :         Coubal M.           758        98    (73)

výška :         Dalecký M.          216        15    (94)

trojskok :      Coubal M.         15,65        98    (73)

tyč :           Kořínek T.          451        08    (91)

koule :         Bukáček J.        15,23        06    (84)

disk :          Kouba E.          50,30        63    (41)

oštěp :         Peňáz P.          71,95        07    (88)

kladivo :       Peňáz P.          51,94        14    (69)

desetiboj :     Coubal J.          6208        04    (78)

                (11,8-671-10,20-183-54,0-15,2-31,83-390-46,84-4:52,4)

20km chůze :    Sekera M.     1:38:04,0        61    (38)

50km chůze :    Zajíc J.      4:50:28,0        13    (89)

 

Doplňkové discipliny :

60m :           Hampl Š.           6,72        18    (99)

150m :          Hampl Š.          16,28        17    (99)

300m :          Hampl Š.          35,47        17    (99)

500m :          Skřivánek F.     1:04,0        64    (44)

600m :          Gruml V.         1:20,3        85    (67)

1000m :         Gruml V.        2:27,00        86    (67)

míle :          Škvor V.        4:15,04        06    (75)

2000m :         Petr S.          5:20,8        63    (44)

3000m :         Petr S.          8:16,4        65    (44)

20km :          Pechánek D.   1:09:00,0        52    (22)

25km :          Pechánek D.   1:26:45,4        52    (22)

30km :          Pechánek D.   1:48:51,0        51    (22)

hodinovka :     Pechánek D.       17423        52    (22)

100km :         Miler V.      7:19:11,0        94    (62)

60m př.:        Peňáz P.           7,93        12    (91)

200m př. :      Karger A.          24,7        65    (43)

1500m př. :     Petr S.          4:29,3        62    (44)

2000m př.:      Fořt M.         5:58,93        06    (89)

4x800m :        Vítek K .(47), Richter J. (48), Stráník F. (48),

                Petrlík J. (48)      

                                 8:32,4        65

4x1500m :       Ulihrach B. (42), Kedršt L. (42), Kodym L. (38),

                Ebert J. (44)       

                                16:56,7        65

3x1000m :       Vrba F. (59), Šedina R. (61), Moravec J. (52)

                                                  7:54,6        79                                

8-4-2-100m:     Moravec J. (52), Pilát L. (58), Dlouhý O. (61),

                Drahňovský M. (60)    

                                 3:21,1        78

4-3-2-100m:     Hegyes J. (46), Bohman L. (46), Pavlovský A. (47),

                Válka P. (47)       

                                 2:02,2        64

granát 350g :   Piro J.           73,50        64    (49)

sprint. 3boj:   Hampl Š.          2813 b.      17    (99)

                                                                (6,80 – 10,64 –21,67)

klasický 5boj:  Čebiš J.        3070 b.        65    (46)

                                (dálka-oštěp-200m-disk-1500m)              

                                                                (591-46,52-24,1-37,40-4:38,3)

3km ch dráha:   Sekera M.       13:56,4        60    (38)

10km ch dráha:  Sekera M.       49:15,0        60    (38)  

20km ch dráha:  Kosík S.      2:00:17,4        64    (42)

2hod. ch dráha: Kosík S.         20966m        64    (42)

 

Muži 20-22 let

Mistrovské discipliny:

100m :          Slabý J.          11,16        92    (72)

200m :          Slabý J.          22,21        92    (72)

400m :          Baláček Z.        48,50        13    (93)

800m :          Skřivánek F.     1:52,1        64    (44)

1500m :         Pichl Z.        3:52,82        03    (83)

5000m :         Ebert J.        14:59,4        65    (44)

10000m :        Janoušek M.    32:10,10        13    (91) 

půlmaraton :    Janoušek M.     1:09:53        13    (91)

maraton :       neustaven     

110m př. :      Peňáz P.          14,23        11    (91)

400m př. :      Kunt J.           54,15        16    (95)

3000m př. :     Hejduk Z.       9:32,13        10    (89)

4x100m :        Pecha J. (62), Káninský M. (60), Pilát L. (58), Slanař I. (61)

                                   44,5        80  

4x400m :        Barák M. (78), Kubiš P. (77), Slabý M. (75), Radikovský M. (74)

                                3:35,09        96

dálka :         Robovský J.         744        02    (82)

výška :         Dalecký M.          215        15    (94)

trojskok :      Slanař I.         15,14        81    (61)

tyč :           Kořínek T.          442        13    (91)

koule :         Bukáček J.        15,23        06    (84)

disk :          Kouba E.          50,30        63    (41)

oštěp :         Peňáz P.          69,38        10    (88)

kladivo :       Novotný M.        49,10        14    (93)

desetiboj :     Řepa M.            6177        90    (78)

                (12,05-630-11,72-188-54,02-16,17-36,68-365-51,70-5:08,23)

20km chůze :    Sekera M.     1:38:57,1        60    (38)

50km chůze :    neustaveno  

 

Doplňkové discipliny :

60m :           Král M.            7,23        11    (90)

150m :          Král M.           17,68 h      10    (90)

300m :          Pilát L.           36,6        79    (58) 

500m :          Skřivánek F.     1:04,0        64    (44)

600m :          Skřivánek F.     1:21,5        64    (44)

1000m :         Ulihrach B.      2:28,5        64    (42)

míle :          Ulihrach B.      4:23,2        64    (42)

2000m :         Petr S.          5:20,8        65    (44)  

3000m :         Petr S.          8:16,4        65    (44)

60m př.:        Peňáz Petr         7,93        12    (91)

200m př. :      Karger A.          24,7        65    (43)

sprint. 3boj:   Rajčinec Š.     2243 b.        84    (65)

                                (7,1-11,2-22,8)

klasický 5boj:  Pařík O.        2737 b.        03    (83)

                                (570-47,21-25,55-31,22-4:50,14)

3km ch dráha:   Sekera M.       13:56,4        60    (38)

5km ch dráha:   Sekera M        23:49,5        60    (38)

10km ch dráha:  Sekera M.       49:15,0        60    (38)

1hod. ch dráha: Tuček J.        10589,5        77    (56)

20km ch dráha:  Kosík S.      2:00:17,4        64    (42)

2hod. ch dráha: Kosík S.         20966m        64    (42)

 

Junioři

Mistrovské discipliny:

100m :             Hampl Š.          10,47        17    (99)

200m :             Hampl Š..          21,40       17    (99)

400m :             Hegyes J.          48,5        64    (46)

800m :             Gruml V.         1:51,1        86    (67)

1500m :            Pichl Z.         3:49,7        02    (83)

5000m :            Pichl Z.       15:12,84        02    (83)

10000m :           Huleš S.        35:43,2        85    (67)

110m př. :         Peňáz P.          14,36        09    (91)

400m př. :         Urlich M.         54,77        02    (83)

3000m př. :        Hejduk Z.       9:04,69        07    (89)

výška :            Dalecký M.          215        12    (94)

dálka :            Pražák V.           700        81    (63)

                   Robovský J.         700        01    (82)

trojskok :         Hanuš O.          15,64        07    (88)

tyč :              Kořínek T.          440        09    (91)

koule (6 kg) :     Krejča P.         16,39        12    (93)

disk (1,75 kg) :   Svoboda M.        49,33        16    (97)

oštěp (800 gr) :   Peňáz P.          71,95        07    (88)

kladivo (6 kg):    Urban J.          56,13        59    (40)

desetiboj (M) :    Řepa M.            5860        87    (68)

               (12,10-617-11,69-188-55,29-16,64-31,44-360-45,24-5:00,26)

desetiboj (J) :    Krejča P.          6597        12    (93)

                   (12,15-596-14,30-190-53,31-16,79-42,73-360-65,85-4:59,27)

sedmiboj (J-hala): Urlich M.          4403        02    (84)

                   (7,47-620-10,06-176-8,63-290-2:46,17)   

10000m chůze :     Kosík S.        53:58,0        60    (42)

4x100m :        Jíra S. (00), Řehák M. (01), Moravec A. (98), Hampl Š. (99),                                    42,24        17

4x400m :           Weihrauch J. (94), Krejča P. (93), Kunt J. (95), Baláček Z. (93)

                                   3:25,78        12

 

Doplňkové discipliny :

60m :              Hampl Š.           6,72        18    (99)

150m :             Hampl Š.          16,28        17    (99)

300m :              Hampl Š.          35,47       17    (99)

500m :             Skřivánek F.     1:04,6        63    (44)

600m :             Gruml V.         1:20,3        85    (67)

1000m :            Gruml V.        2:27,00        86    (67)

míle :             Pichl Z.        4:19,75        01    (83)

2000m :            Petr S.          5:20,8        63    (44)

3000m :            Pichl Z.        8:43,87        01    (83)

hodinovka :        neustaven

3000m chůze :      Sekera M.       14:12,4        57    (38)

5000m chůze :      Kosík S.        26:35,0        61    (42)

110m př.(106) :    Peňáz Petr        14,94        10    (91)

200m př. :         Karger A.          25,1        62    (43)

300m př. :         neustaven  

1500m př. :        Petr S.          4:29,3        62    (44)

2000m př. :        Fořt M.         5:58,93        87    (68)

4x200m :           Lonek J. (94), Kunt J. (82), Minařík T. (95), Fořt P. (95)         

                                  1:33,87 h       13

3x600m :           neustaven

4x800m :           neustaven

3x1000m :          neustaven

4x1500m :          neustaven

8-4-2-100m :       neustaven

4-3-2-100m :       neustaven

koule (7,25 kg) :  Hagara M.         14,66        78    (59)

disk (2 kg) :      Hagara M.         44,28        78    (59)

kladivo (7,25kg):  Trnka V.          49,16        66    (47)

granát  :          Bunc V.           73,00        65    (47)

sprinterský 3boj:  Bohman L.          2592        65    (46)

                               (6,8 - 10,7 - 22,1)

klasický 5boj :    Čebiš J.           3070        65    (46)

                               (dálka-oštěp-200m-disk-1500m)                

                               (591-46,52-24,1-37,40-4:38,3)

 

Dorostenci

Mistrovské discipliny:

100m :            Hampl Š.          10,63        16    (99)

200m :            Hampl Š.          21,72        16    (99)

400m :            Hegyes J.          50,4        63    (46)

800m :            Gruml V.        1:55,10        84    (67)

1500m :           Pichl Z.        3:59,33        00    (83)

3000m :           Pichl Z.        8:41,78        00    (83)

110m př. (91):    Peňáz P.          14,21        08    (91)  

300m př. (84) :   Krakuvčík T.        41,27        17    (01)

2000m př.:        Hejduk Z.       6:01,42        06    (89)

4x100m :          Čapek M. (00), Holub D. (01), Hampl Š. (99), Moravec A. (98)                

                                    43,03        15

4x200m :        Jíra S. (00), Krakuvčík T. (01), Holub D. (01), Řehák M. (01)

                                1:31,31        17

4x400m :          Holata J. (82), Pichl Z. (83), Talich P. (83), Robovský J. (82)  

                                                                    3:37,99        99

výška :           Dalecký M.          209        11    (94)  

dálka :           Bubeník L.          713        74    (57)

trojskok :        Bubeník L.        15,00        74    (57)

tyč :             Kořínek T.          451        08    (91)

koule (5 kg) :    Štela J.          16,53        77    (61)

disk (1,5kg) :    Svoboda M.        52,06        14    (97)

oštěp (700g) :    Svoboda M.        43,87        13    (97)

kladivo (5kg) :   Balát J.          60,45        15    (98)

desetiboj :       Urlich M.          5844        01    (84)  

                 (11,6-621-10,90-148-52,4-14,7-29,42-290-35,88-4:45,5)

 

Doplňkové discipliny :

60m :             Hampl Š.           6,87        16    (99)

150m :            Hampl Š.          16,33        16    (99)

300m :            Nosek V.           36,9        72    (56)

500m :            Holata J.        1:07,5        99    (82)

600m :            Kaňkovský M.     1:30,0        88    (72)

1000m :           Gruml V.         2:33,5        84    (67)

míle :            Pichl J.         4:37,9        98    (82)

2000m :           Fořt M.          5:54,1        85    (68)

5000m :           Pichl J.        16:04,0        99    (82)

10000m :          Pichl J.       34:58,48        99    (82)

3000m chůze:      Šemík R.        15:34,6        79    (62)

5000m chůze:      Šemík R.        26:43,6        78    (62)

10000m chůze:     Šemík R.        53:49,5        79    (62)

1 hodina chůze:   Šemík R.         10455m        78    (62)

60m př. (91):     Peňáz P.           8,16        08    (91)

110m př. (100) :  Peňáz P.          15,45        07    (91)

110m př. (106):   Urlich M.         16,05        01    (84)

200m př. :        Polnický J.        26,9        64    (47)

400m př.:         Urlich M.         56,76        01    (84)

1500m př. :       Petr S.          4:43,0        61    (44)

3000m př. :       Hejduk Z.       9:33,15        06    (89)

4x800m :          neustaven

3x1000m :         Holata J. (82), Pichl J. (82), Pichl Z. (83)

                                   8:05,6        99

4x1500m :         neustaven

8-4-2-100m :      Kameník (47), Polnický J. (47), Bunc V. (47), Pavlovský A. (47)

                                   3:42,3        64

4-3-2-100m :      Palán M. (93), Baláček Z. (93), Dalecký M. (94), Lonek J. (94)                                                             2:20,24       09

disk (2kg) :      Gürtler K.        42,64        64    (47)

oštěp (600g) :    Pražák V.         65,52        79    (63)  

oštěp (800g) :    Ubry P.           64,92        82    (65)

granát 350g :     Piro J.           73,50        65    (49)

klasický pětiboj: Bunc V.            2939        64    (47)

                                 (dálka-oštěp-200m-disk-1500m)                 

                                                                  (622-40,22-23,7-31,06-4:40,7)

sprinterský 3boj: Hampl Š.           2502        15    (99)

                                                                  (7,00-11,03-23,20)

 

Starší žáci

Mistrovské discipliny:

60m :            Hampl Š.             6,97         14     (99)

150m :           Hampl Š.            16,74         14     (99)

300m :           Čapek M.            36,55         15     (00)

800m :           Gruml V.           2:00,9         82     (67)

1500m :          Pichl Z.         4:09,4 h         98     (83)

3000m chůze :    Šemík R.          16:44,0         77     (62)

5000m chůze:     Šemík R.          28:19,8         77     (62)

60m př. :        Holub D.             8,53         16     (01)

                                    Šedivý J.                                8,53                     18            (03)

100m př. (84) :  Peňáz P.            13,40         06     (91)

200m př. :       Brynda M.           27,60         90     (76)

1500m př. :      Pichl Z.          4:37,73         98     (83)

výška :          Dalecký M.            191         09     (94)

                 Šanc Š.               191         15     (00)

dálka :          Peňáz P.              667         06     (91)

tyč :            Seifert D.            421         10     (95)

koule (4kg) :    Křemen J.           15,55         44     (29)

disk (1kg) :     Svoboda M.          52,08         12     (97)

oštěp (600g) :   Pražák V.           63,02         78     (63)

kladivo (4kg) :  Král D.             58,80         16     (01)

sedmiboj hala :  Holub D.             4204         16     (01)

devítiboj :      Kořínek T.           4899         06     (91)

                 (15,36-30,94-383-36,76-7,75-607-11,80-175-3:33,39)

4x60m :          Řehák M. (01), Krakuvčík T. (01), Fiala J. (01), Holub D. (01)

                                     27,16         16

4x300m :         Šmahel F. (01), Krakuvčík T. (01), Řehák M. (01), Holub D. (01)

                                   2:33,41         16

 

Doplňkové discipliny:

100m :           Hampl Š.            11,11         14     (99)

200m :           Hampl Š.            23,63         14     (99)

400m :           Čapek M.            52,66         15     (00)

500m :           Pichl Z.           1:10,8         98     (83)

600m :           Pichl Z.           1:29,8         98     (83)

1000m :          Pichl Z.           2:37,2         98     (82)

2000m :          Pichl J.           6:29,2         97     (82)

3000m :          Pichl J.           9:40,5         97     (82)

5000m chůze :    Šemík R.          28:19,8         77     (62)

4x100m :         Holata J. (82), Pichl Z. (83), Robovský J. (82), Huml M. (82)         

                                      48,5         97

3x300m :         Pichl Z. (83), Holata J. (82), Hamar M. (82)

                                    2:05,8         97

4x800m :         neustaven

3x1000m :        Pichl Z. (83), Pichl J. (82), Holata J. (82)

                                    8:42,4         97               

trojskok :       Bubeník L.          13,44         72     (57)

koule (5 kg) :   Rovenský R.         15,16         78     (63)

disk (1,5 kg) :  Štela J.            46,56         76     (61)

kladivo (5 kg) : Votruba A.          43,48         60     (45)

granát :         Kratochvíl J.       58,68         71     (56)

sprint. 3boj:    Forejt J.            1941         00     (85)

                        (7,60-12,12-24,69)

 

Mladší žáci

Mistrovské discipliny:

60m :           Holub D.              7,44      14    (01)

150m :          Holub D.             18,02      14    (01)

800m :          Pichl Z.            2:06,5      96    (83)

1500m :         Pichl Z.            4:33,6      96    (83)

60m přek. :     Holub D.              9,22      14    (01)

výška :         Barták O.              161      13    (00)

dálka :         Holub D.               619      14    (01)

koule (3kg) :   Malý L.              11,78      94    (81)

míček :         Moc F.               77,66      16    (03)

2000m chůze:    Cemper M.          13:37,4      93    (81)

pětiboj :       Holub D.              2713      14    (01)

                (9,22-48,58-7,65-575-2:27,38)

4x60m :         Šanc Š. (00), Semotam J. (00), Kraus J. (00), Holub D. (01)         

                                     30,82      13

 

Doplňkové discipliny:

50m :           Holub D..             6,57      14    (01)

300m:           Holub D.             40,56      14    (01)

600m:           Pichl Z.            1:30,4      96    (83)

1000m :         Pichl Z.            2:50,2      96    (83)

tyč :           Chlebík J.             310      04    (91)

disk (1 kg) :   Štela J.             34,26      74    (61)  

oštěp :         Kořínek T.           29,21      04    (91)

1000m chůze :   Novotný M.          6:02.0      92    (79)

3000m chůze :   Sotona P.          18:13,1      88    (75)